DİKKAT !!! 185 TL BOZUMA 140, 120, 100, GİBİ YÜKSEK ÖDEME YAPACAKLARINI SÖYLEYEN SİTELERE DİKKAT EDİN...

Razer Gold

20 Şubat 2022

Razer Gold

Razer Gold Nedir? Ne İşe Yarar?

Razer tarafından geliştirilen bir sanal cüzdan sistemi olan Razer Gold bünyesinde, 2019 yılında 20 milyon oyuncu alışveriş yaptı. Platformun popülaritesini artırmasıyla birlikte ‘Razer Gold nedir?’ sorusu da pek çok kişi için merak konusu oldu.  

Razer, bünyesindeki sanal cüzdan sistemine ilişkin kullanıcı sayısının giderek büyüdüğüne işaret ediyor. “Razer Gold” adı verilen sistem bünyesinde, 2019 yılı boyunca 20 milyon oyuncunun alışveriş yaptığı belirtiliyor. Platformun popülaritesi artıkça ‘Razer Gold nedir?’ sorusu da pek çok kişi için merak konusu oluyor. Aktarılan detaylara göre; Razer’ın Razer Gold isimli sanal kredi sistemi sayesinde oyuncular, sistem üzerinden para harcadıkça ürün kazanma şansı yakalıyor. Uluslararası online bir cüzdan olduğu ifade edilen cüzdanın para birimi ise ‘Gold’ ve ‘Silver’dan oluşuyor.  

Oyuncuların, Razer Gold’a sahip olmak için resmi internet sitesini ziyaret ederek hesap açmaları gerekiyor. Razer hesabı mevcut olan oyuncular ise sisteme doğrudan giriş yapabiliyor. Sonraki adımda sistem, ilgili oyuncuya bir cüzdan tanımlıyor ve bu cüzdan doldurulduktan sonra, sistemde kayıtlı ürünler üzerinden alışveriş yapılabiliyor. Oyun tutkunları; Razer Gold cüzdanlarıyla Razer’ın oyun kütüphanesinden oyun satın alabiliyor, Steam, Blizzard, Valorant, Zula, Twitch ve CS:Go gibi birçok oyun hesabına para atabiliyor ya da online oyunlarda oyun içi satın almalar gerçekleştirebiliyor. Güncel olarak Razer’ın ürün arşivinde, 33 binden fazla oyun ve eşya yer alıyor.  

Bununla birlikte; Razer Gold üzerinden oyuncular, indirimleri takip ederek sahip oldukları Gold veya Silver ile alacakları oyunlara ilişkin indirimlerden faydalanabiliyor. Kullanıcılar ayrıca, Razer Üzerinden COVID-19 için maske yardımı da yapabiliyor. Pandemi için bağış yapmak isteyen oyuncular, alışverişlerden kazanılan Razer Silver ile maske bağışlayabiliyor. Aktarılan detaylara göre; bu maskeler doğruca, COVID-19 ile ön saflarda mücadele eden insanlara gidiyor. Razer’ın bu hareketinin, kullanıcılardan yoğun ilgi gördüğü ve maske stoklarının hızlıca azalmaya başladığı ifade ediliyor. 

Yorumlar kapatıldı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
Yorum Yap