DİKKAT !!! 185 TL BOZUMA 140, 120, 100, GİBİ YÜKSEK ÖDEME YAPACAKLARINI SÖYLEYEN SİTELERE DİKKAT EDİN...

Vodafone

20 Şubat 2022

Vodafone

Vodafone Türkiye Hakkında

Dünyanın en büyük teknoloji iletişimi şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer alan Vodafone Türkiye, “herkes için dijital bir gelecek inşa etme” vizyonu doğrultusunda, birey ve kurumlara sabit, mobil ve içerik hizmetleri dahil tüm telekomünikasyon teknolojilerini tek çatıda sunmaktadır. Türkiye’nin en büyük uluslararası doğrudan yatırımcılarından olan Vodafone Türkiye’nin bugüne kadar toplam yatırımları 24 milyar TL’ye ulaşmıştır. Vodafone Türkiye, 30 Haziran 2020 itibarıyla 23,6 milyon mobil müşteriye ve 1,1 milyon sabit genişbant müşterisine hizmet vermektedir. Ayrıntılı bilgi için www.vodafone.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

Birlikte Mümkün

Vodafone olarak sunduğumuz teknolojilerle biliniyoruz ama aslında bu teknolojileri anlamlı kılan, işimizi ileri taşımamızı sağlayan, hepimizin kendi hayatında bu teknolojileri kullanarak yarattığı hikayeler. Yaşadığımız pandemi, teknoloji markaları için pek çok soruyu gündeme getirdi. Bize de eğişen dünyada nasıl bir rol üstlenmemiz gerektiğini göstermiş oldu.

Bu sebeple kendimize bazı sorular sormaya başladık:

Daha fazlasını yapmamız mümkün mü?

Toplumu daha da ileriye taşımamız mümkün mü?

Herkese eşit imkanları sağlamak mümkün mü?

Doğaya etkimizi azaltmak mümkün mü?

Yeni konumlandırmamızla birlikte tüm bu sorulara “birlikte mümkün” cevabını veriyoruz.

Çünkü teknoloji ve insan bir araya gelince, her şey mümkün. Çok daha iyi bir gelecek Birlikte Mümkün.

Herkese eşit imkanları sağlamak mümkün mü?

Vodafone olarak, herkesin her yerde kolayca teknolojiye erişmesi gerektiğine inanıyoruz.

Topluma karşı görevimizin, her zamankinden daha önemli olduğunu biliyoruz.

HERKES.BAĞLANTIDA girişimimizle 1 milyar kişinin yaşam standartlarını, daha esnek, daha kapsayıcı ve daha sürdürebilir teknolojilerle geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Son günler, kapsayıcılık ve eşitliğe odaklanma ihtiyacımızı daha da artırdı. Bir teknoloji markası olarak, buna en çok ihtiyaç duyanlara; yani öğrencilere, iş arayanlara, küçük işletmelere, uzak topluluklara ve büyüklerimize destek vermekte kararlıyız. Bağlantıda olmanın uzaktan çalışma, eğitim ve iletişimi sürdürme gibi sayısız fırsat yarattığını biliyoruz. Hiç kimsenin geride kalmaması için elimizden geleni yapacağız, çünkü herkes bağlantıda olunca eşit ve daha iyi bir gelecek mümkün.

Yorumlar kapatıldı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
Yorum Yap